Newsletter

Přihlašte se do newsletteru.

Jaké sociální sítě pravidelně používáte?

Zobrazit výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Program

XAVIER BAUMAXA JAZZ SEX TET - 02. 04. 2013 20:00

KREST ALBA

Xavi právě finišuje ve studiu svou novou desku Dawntempo, kterou pokřtí 2. dubna na kruhovém pódiu Lucerna Baru. Doprovázet ho bude nově postavená kapela X. B. Jazz Sex Tet složená z muzikantů samých zvučných jmen: Pavel Bady Zbořil – bicí, Martin Lehký – bass, Miroslav Lacko – piano, Radek Němec – trubka, Jan Šatra – trombon, Xavi – el.kytara, zpěv.

Svérázný písničkář rozvířil vody české hudební scény na počátku letošního roku, kdy se mu podařilo vybrat prostřednictvím Hithit.cz zatím největší částku v historii českého crowdfundingu. Cílovou částku 200.000 Kč se podařilo překonat dokonce o 44%, dohromady se sešlo skoro 300.000 Kč. Díky aktivním fanouškům se tak mohou Baumaxovi příznivci těšit hned na dvojité album. „Hodně fanoušků mi říká, že se jim líbí spíš, když hraju sólo, druzí zase preferují aranže. Chtěl jsem jim tedy dát na výběr“, komentuje Xavier své rozhodnutí natočit dvojalbum. První CD bude obsahovat nové písně sólo, druhé CD písně nahrané s kapelou.

Vstupenky bez poplatku jsou k dispozici na pokladně Lucerna Music Baru, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatky prodejce. Vstupenky můžete pohodlně zakoupit také online přímo na našem webu (viz dole).

Web kapely: http://xavierbaumaxa.cz/

Předprodej pokladna Lucerna Music Baru: 200 Kč
Cena Lucerna Music Bar na místě: 250 Kč
 

VSTUPENKY


 
zpět