Newsletter

Přihlašte se do newsletteru.

Jaké sociální sítě pravidelně používáte?

Zobrazit výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Program

MUDHONEY / USA - 29. 05. 2013 19:30

LEGENDS OF GRUNGE

SUPPORT: Gnu (CZ/Silver Rocket), The Treatment (AUS)

Mudhoney se vrací po čtyřech letech do Prahy. S velkou radostí by stálo za to oznámit už jen tuto zprávu, ale to zdaleka není všechno! Čtveřice Mudhoney to v letošním roce oslaví čtvrtstoletí na scéně, stejně jako věhlasný label Sub Pop, se nímž jsou doslova osudově spřízněni. Rozhodně ale nepůjde o žádnou nostalgickou pietu a dojemné vzpomínání. Druhého dubna totiž Mudhoney vydávají pochopitelně právě na Sub Popu zbrusu nové album Vanishing Point, ze kterého se podle všeho skupina velice těší.

Koncert proběhne zároveň také jako oslava už dvaceti let spiklenecké promotérské značky Scrape Sound, proto se můžete těšit také  na zajímavé hosty. Tím hlavním bude pražská čtveřice GNU, pohybující se na scéně už od roku 1991. Jedná se o výjimečné vystoupení, protože členové Gnu se v současnosti věnují svým současným projektům Aran Epochal, resp. Lapa. Celý večer pak otevře australská garážová skupina THE TREATMENT, ve které najdeme někdejší členy Cabins, The Straight Arrows či You Am I.

Vstupenky bez poplatku jsou k dispozici na pokladně Lucerna Music Baru a v obchodě Rekomando. V předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatky prodejce. Vstupenky můžete pohodlně zakoupit také online přímo na našem webu (viz dole).

Web kapely: http://mudhoneyonline.com

tisková zpráva
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru: 450 Kč
Cena Lucerna Music Bar na místě: 550 Kč

 

VSTUPENKY


 
zpět